Įsitikinkite – Vembo.lt naudotis paprasta!

Vembo.lt yra automobilių nuomos platforma, skirta tiek ieškantiems automobilio, tiek automobilių savininkams. Nesvarbu, ar tai lengvasis automobilis, motociklas, ar net namelis ant ratų – įvairiausio tipo automobilius galite išsinuomoti nuo vienos dienos iki viso mėnesio. Neturintiems automobilio tai – idealus pagalbininkas, o tiems, kas turi nenaudojamą automobilį – būdas įdarbinti stovintį turtą.

Vidutiniškai automobilis stovi nenaudojamas 23 iš 24 valandų, o tai reiškia didelius automobilio išlaikymo, draudimo ir senėjimo mokesčius. Tuo pat metu yra minios žmonių, neturinčių savo automobilio ir kasdienybėje pasikliaunančių viešuoju transportu. Tačiau jiems neišvengiamai prisireikia ir nuosavo automobilio – būtent tuomet kviečiame apsilankyti Vembo.lt

Išnuomoti savo automobilį

faq 1

Prisiregistruokite Vembo.lt platformoje.

faq 2

Išsirinkite norimą automobilį.

faq 3

Pateikite automobilio rezervacijos prašymą.

faq 4

*Per 12 valandų gausite savininko atsakymą.

faq 5

*Jei automobilio savininkas rezervaciją patvirtina, abiems šalims išsiunčiama automatiškai paruošta nuomos sutartis. Ją galite atsispausdinti ir pasirašyti kartu su savininku. Sutartyje turi būti nurodomas nuomos laikotarpis, automobilio būklė ir nuvažiuota rida.

Tuomet linkime gero kelio!

Kokius automobilius galiu nuomoti?

Visų tipų automobilius. Svarbiausia, kad būtumėte automobilio savininkas arba turėtumėte leidimą automobilį nuomoti.

Savaime suprantama, visam nuomos procesui galioja LR įstatymai ir sąžiningo naudojomosi taisyklės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios naudojimosi taisyklės galioja nuomininkams?

Jei norite išsinuomoti automobilį, privalote būti ne jaunesnis(-ė) kaip 23 metų. Be to, privalote turėti Europos Sąjungos valstybėje (pvz. Lietuvoje) išduotą vairuotojo pažymėjimą.

Per kiek laiko gausiu atsakymą dėl automobilio nuomos?

Automobilio savininkas Jūsų rezervaciją priimti arba atmesti turės per 12 valandų. To nepadarius, rezervacija automatiškai atšaukiama, o Jūs atgaunate visą sumokėtą sumą.

Ar galiu atsisakyti išnuomoti savo automobilį?

Žinoma. Jei esate savininkas – Jūs ir sprendžiate, ar norite išnuomoti savo automobilį. Žinoma, jeigu iš anksto žinote, kad automobilio tam tikromis dienomis nuomoti nenorite, tiesiog tiesiog pažymėkite jo skelbimą kaip „neprieinamą“.

Kaip gausiu apmokėjimą už savo automobilį?

Gausite apmokėjimą į savo Vembo.lt paskyrą atskaičiavus 15% platformos mokestį. Išmokėsime pinigus Jums į Jūsų banko arba „PayPal“ sąskaitą.

Kiek tai kainuoja?

Jei norite išsinuomoti, naudojimasis Vembo.lt platforma nekainuoja – tereikia sumokėti automobilio nuomos kainą.

Jei norite išnuomoti savo automobilį, skelbimo įkėlimas Jums nieko nekainuos. Platformos palaikymo mokestį mokėsite tik tuomet, kai patvirtinsite nuomos užklausą. Tam, kad galėtume leisti saugius mokėjimus ir palaikyti draugišką bendruomenę, Vembo.lt taiko nedidelį 15% rezervacijos mokestį automobilio savininkui. Pavyzdys: išnuomojate automobilį 3 dienų laikotarpiui už 40 eurų paros kainą. Klientas sumoka 120 eurų, iš kurių 18 eurų atskaičiuojama Vembo.lt platformai, o Jūs uždirbate 102 eurus.

Kaip sužinoti savininko kontaktus?

Po to, kai automobilio savininkas patvirtins Jūsų rezervaciją, el. paštu gausite jo kontaktus tolimesniam bendravimui.

Liko neatsakytų klausimų?

Skambinkite
+370 63 8888 20

Rašykite
sveiki@vembo.lt